Som gambler-ka

Domov Fórum Som hráč a hľadám pomoc Som gambler-ka

Táto téma obsahuje 4 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Simsak Pred 1 rokom, 1 mesiacom.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevkov
  • #4450

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Ahoj,som gambler a rozhodla som sa s tým skoncovať.Začala som hrať asi pred rokom v online kasínach,začalo to nevinne najprv pre zábavu,pretože moji kolegovia hrali vyhrávali peniaze,chcela som to skúsiť tiež.Zo začiatku to boli malé stávky max.50 centov až 1 euro no nevyhrala som nič,zaregistrovala som sa na inej stránke,kde som aj vyhrala pár krát a pár tisíc,no prišli dni keď som prehrala aj pár stovák.Už vtedy mi napadlo,že to čo robím nie je dobré a že ma to ničí…nachvíľu som prestala,no po smrti mojej babky som spadla do toho tak,že som behom dňa dokázala prehrať výplatu,narobiť si dlhy..hranie a chuť hrať ma ovláda tak,že nedokážem fungovať normálne.Urobila som prvý krok a to že som si to priznala sama pred sebou,aj to že potrebujem pomoc odborníka pretože sama to jednoducho nedám…Psychicky som úplne na dne,tie pocity ktoré sa vo mne odohrávajú sú hrozné a priznám sa,myslela som už aj na samovraždu nie raz…Som viac menej uzavratá do seba,no včera som našla odvahu a priznala som sa mame,myslela som si že ma nepochopí no práve naopak ona mi podala pomocnú ruku a pôjde so mnou do centra,kde som sa prihlásila.Ak by sa našiel niekto,kto by si rád popísal budem rada.

    #4453

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Ahojte dnes je to týždeň,čo nehrám mám zablokované hráčske účty.Dnes som bola v centre pre liečbu závistlostí (som na seba hrdá) kde som sa pred psychiatričkou úplne zložila,no na druhej strane sa mi uľavilo a ja viem,že moja závistlosť dostala meno-patologický hráč bohužiaľ alebo chvála bohu v kombinácií s depresiou..predpísala mi antidepresíva, dala domácu úlohu a to je písať si denník,hneď na mieste som pani doktorke podpísala aj papier do registra hráčov.V utorok 7.3 ma čaká stretnutie anonymných gamblerov,z toho mám celkom strach.No najväčší strach mám z toho že budem musieť povedať pravdu môjmu mužovi a to ma privádza do šialenstva,neviem z ktorého konca to mám zobrať.Povedať pravdu mojim rodičom tiež nebolo jednoduché, no nemala som taký strach,vnútorne som vedela,že budú stáť pri mne a že ma podporia…možno málo verím mojmu mužovi aj keď viem že on je skvelý človek .Sto krát som sa chystala mu to povedať no vždy som to v sebe potlacila…Bude to tazke no uz mu nechcem dalej klamat..

    #4455

    Simsak
    Účastník (Participant)

    Ahoj:)nemaj strach a urcite to povedz manzelovi..ak ta lubi tak ta pochopi a bude sa snazit ta podrzat..

    #4456

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Ahoj už som to zo seba dostala 🙂 hneď v ten deň keď som prišla z centra som manželovi večer povedala pravdu…dosť sa mi uľavilo a reakcia bola taká akú som nečakala lebo som už mala vytvorené v hlave hororové scenáre 🙂 ale povedal mi,že to spolu zvládneme a že sa to mohlo kľudne stať aj jemu dnes idem do klubu Ag a ide tam manžel so mnou,ukľudnil ma nevyčíta mi to a podoruje ma 😉

    #4457

    Simsak
    Účastník (Participant)

    Tak paradicka:)Hlavne sa drz aby si netipovala,negamblila..

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…