Potrebujem pomoc

Domov Fórum Som hráč a hľadám pomoc Potrebujem pomoc

Táto téma obsahuje 0 odpovede, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Sakura111111 Pred 5 rokmi, 6 mesiacmi.

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevkov
  • #4173

    Sakura111111
    Účastník (Participant)

    Začala som hrať cca pred trištvrte rokom, bolo to najskôr len zo srandy, ale potom sa to zmenilo, a už som prehrala všetko, teraz mi hrozí to ze prídem o svoju dcérku… Neviem ako ďalej samozrejme už to riešim s Dr ale stále mam pocit ze neviem ten pocit ani opísať.. Dostala som sa do veľkých dlhov ktoré, sa budú ťažko splácať.. Priateľ a otec mojej dcérky zatiaľ stojí pri mne ale neviem dokedy… Chce aby som dcérku zverila do jeho starostlivosti (ale ak o ňu prídem, tak to už vôbec nezvládnem) zvažovala som už aj o tom, žeby bolo každému bezomna lepšie… Chcem sa z toho dostať a teraz nehrám, ale priateľ mi už neverí a to je pre mňa najhoršie… Prosím poraďte co robiť, alebo potrbujem počuť aspoň niečo pozitívne lebo už som sa totálne zosypala… A áno viem je to veľká hanba, že žena a matka sa takto spustila a vycitam si to najviac na svete… Ďakujem aj za prečítanie

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…