Pomoc

Táto téma obsahuje 4 odpovedí, má 3 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  pilgrim93 Pred 10 mesiacmi, 3 týždňami.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevkov
  • #4391

    pilgrim93
    Účastník (Participant)

    Zdravím, som hráč. Hrám asi 10 rokov. Rozhodol som sa to ukončiť. Teraz už naozaj. Som na to, ale sám, tak neviem či to dám. Neviem ako je to možné, ale napriek mojim veľkým finančným stratám, nikto z mojho okolia nevie, že som gambler. Nejak sa mi to podarilo za tú celú dobu ututlať. Je tu niekto s kým by som si vedel vymeniť občas pár správ o tom ako sa mi darí a pod.? Niekto, kto s tým má skúsenosti? Niekto kto by ma vedel podporiť? Ak áno, ozvi sa na pilgrim93@gmail.com

    Ďakujem

    #4468

    katinka
    Účastník (Participant)

    Zdravím, ako sa vám darí?prestali ste hrať?ak áno,ako sa vám to podarilo?

    #4470

    Lila36
    Účastník (Participant)

    Ahoj určite sa na tu cestu nedávaj sám,vyhľadaj pomoc,skúšal som prestať sama nedalo sa a po mesiaci som znova do toho vhupla vo veľkom štýle 😞

    #4482

    pilgrim93
    Účastník (Participant)

    katinka, nehram uz asi 5 mesiacov, podarilo sa mi to tak, ze som sa priznal rodine a dobrovolne som sa nechal zapisat do registra vylucenych osob z hrania hazardnych hier, cize ajkeby som chcel hrat, tak nemozem lebo som vsade blokovany… neviem ci by som to bez toho dal, asi nie

    #4483

    pilgrim93
    Účastník (Participant)

    Lila36, priznal som sa nakoniec rodine, aj napriek tomu, ze som si myslel, ze to nikdy nedokazem a bola to pre mna najtazsia vec v zivote, ale povedal som si, ze chcem byt pravdivy clovek, tak som prisiel za otcom a povedal mu o svojom hrani… momentalne nehram asi 5 mesiacov, mam 2 prace a mesačne splacam dlhy… poslednu splatku mam v novembri 2023.. cize sa mi to krati a ja sa na to uz tesim, ze budem moct zacat odznova.. ty si na tom ako?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )

Na odpovedanie na túto tému musíte byť prihlásený.

Načítava sa…